Придвижи надолу

Добродојдовте воДобредојдовте во Порше Скопје

Home

Наша Услуги

Сервис на возила
Оригинални резервни делови
Перење на возила
Лимаро-фарбарски услуги
Промена на пневматици

Новости и Настани

Enyaq
Вести Skoda 29.11.2020

ŠKODA ENYAQ IV

ŠKODA го претстави многу очекуваниот, целосно електричен SUV, ENYAQ iV. Новиот модел нуди голем досег и огромен избор на практични функционални карактеристики кои одговараат на потребите на секој клиент.

Дознајте повеќе
I.D 4
Вести VW 29.11.2020

Светска премиера на новиот Volkswagen ID.4

Volkswagen официјално го претставија ID.4, кој ја слави својата дигитална светска премиера. Ова е првиот целосно електрично управуван SUV на Volkswagen, кој создава нула емисии, a e произведен со јаглеродно-неутрален баланс. Овој автомобил ќе биде лансиран во најголемиот пазарен сегмент во светот, компактната класа на SUV.

Дознајте повеќе
Arona
Вести SEAT 29.11.2020

Сезонски совети за безбедно возење во есен

- Есента е најпредизвикувачката сезона за возачите поради временските прилики кои сериозно влијаат на возењето. - Бришачите на шофершајбната доколку се во лоша состојба може да ја намалат видливоста помеѓу 20% и 30%. - Лисјата на патот го намалуваат притисокот на гумите/ги излижуваат гумите, слично како и да возите по снег. - Автоматското сопирање, одржувањето на лентата или пак долгите светла се голема помош во оваа сезона

Дознајте повеќе

Закажување на термин за сервис
Онлајн

Едноставно и лесно закажување на термин за сервис

Резервирај online
banner img
 • Panamera

  Новата Panamera. Најлуксузната спортска лимузина во светот!​

  Новата Panamera, oтсега e достапнa со лизинг пакетот кој овозможува, полесно и поедноставно да го остварите вашиот сон. Пакетот во соработка со Porsche Leasing, овозможува плаќање на вашето возило на: 4 годишни рати со 0% каматна стапка.

 • Т-Roc

  Новиот T-Roc. Роден со самодоверба.

  Новиот T-Roc е вистински сеопфатен. Не само што импресионира со својот впечатлив, динамичен дизајн, туку и со неговата флексибилност. Достапен со ЛИЗИНГ ПАКЕТ: РЕГИСТРАЦИЈА за прва година и 5% каматна стапка. Лизинг ратите почнуваат од 270€

 • Octavia

  Новата OCTAVIA. Комфор во сите сезони.

  Бидејќи со сè што правиме, главниот фокус е секогаш на клиентот, подготвивме пакет со која Вашата нова Octavia, ќе биде подготвена за сите сезони со Порше Лизинг пакетот во кој се вклучени: Зимски 16" пневматици, Алуминиумски фелни и 5% каматна стапка. Лизинг ратите почнуваат од 245€.

 • Leon

  Новиот SEAT Leon. Роден под сонцето!

  Ви го претставуваме новиот SEAT Leon. Moќен. Поврзан. Магнетно привлечен. Достапен од 262€ лизинг рата со Порше Лизинг пакет: РЕГИСТРАЦИЈА за прва година и 5% промотивна каматна стапка

 • Q7

  Audi Q7. 4 прстени на 4 рати со 0% камати.

  Најнови технологии во областа на инфозабавата и системите за помош на возачот, врвно возачко искуство благодарение на quattro погонот на сите тркала и интелигентните решенија на подвозјето, моќниот дизајн, како и обемната понуда на простор за до седум лица - тоа е Audi Q7. Audi Q7 отсега е достапен со ексклузивниот Porsche Leasing пакет: 4 рати со 0% камата

 • Caddy

  Volkswagen Caddy. Вашиот бизнис не смее да застане!

  Сакаме заеднички да мислиме на иднината и затоа направивме лизинг пакет, со кој Caddy поедноставно ќе започне да работи во корист на вашиот бизнис. Лизинг пакетот едноставно наречен 3 2 0 се отплаќа на 3 годишни рати во рок од 2 години со 0% каматна стапка.

Веднаш достапни Нови возилаПогледнете ги возилата кои ви се веднаш достапни
Порше Скопје

Веднаш достапни возила

Пријава на newsletter

Со пријавување на нашиот newsletter редовно ќе добивате информации, новости и ексклузивни понуди од нашите брендови.

Линк за грешка за feedback на newsletter

Одберете ословување

Линк за грешка при регистрација за feedback на newsletter

Ме интересира содржината од локациите
checkbox_default
checkbox_default
checkbox_default

Ви благодариме

Линк за потврда feedback на newsletter

Линк за потврда за feedback на newsletter