Порше Скопје Volkswagen

Го барате вашиот автомобил од соништата? На вистинско место сте. Обезбедете си ново возило кое е веднач достапноили конфигурирајте го саканиот модел според ваша желба.

 • Експресивен дизајн и иновативна технологија: Новиот Volkswagen T-Roc е тука!
  Актуелности

  Експресивен дизајн и иновативна технологија: Новиот Volkswagen T-Roc е тука!

  Во салонот на Volkswagen во Скопје пристигна новиот T-Roc: Со свеж дизајн, иновативни системи за помош и бројни дигитални услуги, Volkswagen ја продолжува успешната приказна на својот компактен кросовер модел. Изострената надворешност го дефинира непогрешливиот изглед на новиот T-Roc. Внатрешноста е рафинирана со висококвалитетни материјали, редизајниран инфозабавен систем и дигитален кокпит кој доаѓа како стандард. Иновативната технологија од повисоките класи на возила сега е интегрирана во семејството на компактните SUV модели - во облик на IQ.Light, со LED матрични фарови и системите за помош на IQ.Drive со помош за патување, како и предвидлив ACC темпомат.

  Дознајте повеќе
 • Новиот T-Roc.
  Понуди и акции

  Новиот T-Roc. Карактер со самодоверба.

  Со Порше Лизинг рата од 267€ и пакет: РЕГИСТРАЦИЈА за прва година, КАСКО за прва година и 4.99% каматна стапка

  Дознајте повеќе
 • Новото Polo Урбан шармер.
  Понуди и акции

  Новото Polo. Урбан шармер.

  Со Порше Лизинг рата од 174€ и пакет: РЕГИСТРАЦИЈА за прва година, КАСКО за прва година и 4.99% каматна стапка

  Дознајте повеќе

Мој {brand}
конфигуратор

Volkswagen има голем избор на модели и ви нуди сопатник за секоја животна ситуација. Сега конфигурирајте го саканиот модел според вашите лични потреби и идеи.

Конфигуратор
banner img

Пријава на newsletter

Со пријавување на нашиот newsletter редовно ќе добивате информации, новости и ексклузивни понуди од нашите брендови.

Линк за грешка за feedback на newsletter

Одберете ословување

Линк за грешка при регистрација за feedback на newsletter

checkbox_default

Ви благодариме

Линк за потврда feedback на newsletter

Линк за потврда за feedback на newsletter